/Files/photogallery/47.PNG

На шляху до майбутніх перемог

2010 рік

Відділ освіти , науково-методичний центр відділу освіти Ірпінської міської ради – «Флагман сучасної освіти України – 2010» – за вагомий внесок у розвиток освіти України.

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 2 – Медаль «Трудова слава», диплом за вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм у сфері освіти Міжнародного Академічного рейтингу популярності «Золота фортуна».

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - Диплом Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» за активну участь в освітній інноваційній діяльності.

2011 рік

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) - «Флагман сучасної освіти України – 2011» – за вагомий внесок у розвиток освіти України; Срібна медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2011» з номінації «Упровадження в навчально-виховний процес закладу інноваційних педагогічних технологій».

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - Золота медаль та диплом Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти – 2011” з номінації “Упровадження у навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних педагогічних технологій”; «Флагман сучасної освіти України – 2011» – за вагомий внесок у розвиток освіти України.

2012 рік

Відділ освіти Ірпінської міської ради – Золота медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012» з номінації «Діяльність вищих закладів післядипломної освіти, міських відділів освіти, навчально-методичних центрів з підвищення рівня професійних компетентностей педагогічних кадрів".

Науково-методичний центр відділу освіти Ірпінської міської ради – Диплом Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012» за активну роботу з модернізації освіти.

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) - Медаль «Трудова слава», диплом за вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм у сфері освіти Міжнародного Академічного рейтингу популярності «Золота фортуна»; Золота медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012» з номінації «За міжнародне співробітництво закладів освіти і наукових установ»; Диплом Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» за активне упровадження інноваційних освітніх технологій.

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - Диплом Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012» за активну роботу з модернізації системи освіти.

2013 рік

Управління освіти і науки Ірпінської міської ради – Золота медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013» з номінації "Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти".

Науково-методичний центр управління освіти і науки Ірпінської міської ради – Диплом Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013» за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) - Диплом Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» з номінації «Випереджаюча освіта для сталого розвитку як інноваційна форма організації освітнього простору»; Золота медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013» з номінації «Міжнародна співпраця в галузі освіти».

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - Дипломом лауреата конкурсу І ступеня «Інноватика в сучасній освіті» з номінації «Випереджуюча освіта для сталого розвитку як інноваційна форма організації освітнього простору»; Диплом Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013» за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

2014 рік

Управління освіти і науки Ірпінської міської ради – Золота медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» з номінації «Організаційне і науково-методичне забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в процес навчання,підвищення кваліфікації та управління».

Науково-методичний центр управління освіти і науки Ірпінської міської ради – Диплом Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти.

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) - «Флагман сучасної освіти України – 2014» – за вагомий внесок у розвиток освіти України; Золота медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» з номінації «Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя, викладача».

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 – Золота медаль та диплом Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти – 2014” з номінації «Педагогічна майстерність-домінанта професійної дії вчителя,викладача».

Кiлькiсть переглядiв: 1163

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.