/Files/images/vistavka_-_testafeta/1245.PNG

Матеріали передового педагогічного досвіду вчителів Ірпінської загальнооосвітньої школи І ІІІ ст. № 5 Ірпінської міської ради Київської області

1. Волга Т.Г. Психологічні аспекти управління колективом: Матеріали з досвіду роботи/ Волга Т.Г. Ірпінь, 2014. 45с. Методичні рекомендації щодо налагодження психологічного клімату в процесі управління освітнім колективом, що стимулює членів колективу до максимальної віддачі сил, пошуків нових, нетрадиційних підходів, які б сприяли досягненню колективом нових успіхів. Розроблений матеріал рекомендований для директорів і заступників директорів з навчальної та виховної роботи.
2. Куявець Л.П. Використання інтерактивних технологій навчання на уроках історії: Матеріали з досвіду роботи/ Куявець Л.П. Ірпінь, 2014. 28с. Методичні рекомендації з досвіду роботи та викладені в методичних розробках окремі уроки, дозволяють краще представляти знання історичних фактів, подій, документів, коментарів, а також малюнки, звукові вставки, портрети, які подають інформацію про історичні явища з різних боків. Розроблені матеріали рекомендовано для учителів історії.
3. Тищенко І.В. – Творчий підхід учителя – словесника до формування патріотично – свідомої юної особистості: Матеріали з досвіду роботи/ Тищенко І.В. Ірпінь, 2014. 68с. У описі досвіду та розробках уроків використаний місцевий матеріал де розкривається творчий потенціал видатних співвітчизників, формує в учнях патріотично свідомий соціум у рідному селищі та рідній школі. Рекомендовано для учителів української мови та літератури, учителів київщинознавства.
4. Романенко І.М. – Використання уроків народної творчості на уроках музичного мистецтва: Матеріали з досвіду роботи/ Романенко І.М. Ірпінь, 2014. 33с. Розробки уроків на тему народна музика 5 клас. Рекомендовано для учителів музичного мистецтва.
5. Присяжнюк Т.Ф. Нетрадиційні уроки на прикладі твору Б.Харчука «Планетник»: Матеріали з досвіду роботи/ Присяжнюк Т.Ф. Ірпінь,2014. 25с. В роботі використано нетрадиційні уроки з української літератури з використанням мультимедійних засобів. Рекомендовано учителям української мови та літератури.
6. Клименко П.О. Уроки з астрономії для учнів 11 класу з мультимедійним супроводом: Матеріали з досвіду роботи/ Клименко П.О. Ірпінь, 2014. 68с. У методичних матеріалах представлені уроки з теми «Планети земної групи з мультимедійним супроводом». Рекомендовано учителям астрономії загальноосвітніх навчальних закладів.
7. Гусевик Н.В Формування комунікативної компетенції учнів на уроках англійської мови: Матеріали з досвіду роботи/ Гусевик Н.В. Ірпінь, 2014., 80с. У виданні вміщені матеріали використання інтерактивних методів та інноваційних технологій на уроках англійської мови.
8. Гриб О.П. –Уроки стійкого розвитку:Матеріали з досвіду роботи/Гриб О.П. Ірпінь.,22с. У методичних матеріалах розроблений комплекс уроків стійкого розвитку для учнів початкової школи. Рекомендовано для учителів початкових класів.
9. Рагімова Н.М. Екологічний аспект хімічної освіти школярів: Матеріали з досвіду роботи / Рагімової Н.М. Ірпінь., 21с. Матеріали збірника містять методичні розробки уроків хімії, мета яких – формування екологічного світогляду учнів, їхньої громадянської позиції з питання захисту навколишнього середовища. Рекомендовано для учителів хімії, біології, екології та основ здоров’я.
10.Тищенко І.В. – Ворзель і ворзеляни знайомство з визначними співвітчизниками на шпальтах шкільної та селищної газет: Матеріали з досвіду роботи / Тищенко І.В. Ірпінь., 34с. Збірка інтерв’ю з визначними ворзелянами. Подані матеріали можна використовувати на уроках української літератури під час вивчення літератури рідного краю, уроків музики, народознавства та інших навчальних предметах.
11. Харченко І.С. Виховання загальнолюдських цінностей: Матеріали з досвіду роботи / Харченко І.С. Ірпінь., 25с. У виданні вміщені матеріали щодо організації та проведенні виховних годин, годин спілкування на тему «Виховання загальнолюдських чеснот, ціннісного відношення до себе, людей, суспільства»
12.Яковенко В.М. Рекомендації по диференціації та індивідуалізації навчання математики: Матеріали з досвіду роботи / Яковенко В.М. Ірпінь., 62с. У методичних матеріалах на основі практичного досвіду розкривається специфіка роботи учителя математики щодо диференціації та індивідуалізації навчання. Виділені аспекти, які найбільше відповідають сучасним математичним проблемам.
13.Денисова А.П. Розвиток пізнавальних здібностей молодшого школяра при ознайомленні з природою: Матеріали з досвіду роботи / Денисова А.П. Ірпінь., 60с. Розробки уроків та сценарії виховних заходів містять значну кількість різноманітних завдань, які можуть бути застосовані як під час занять, так і в позаурочних заходах. Рекомендовано учителям початкової школи,вихователям групи продовженого дня, керівникам гуртків.
14. Шидяєва Л.І. Робочий зошит учня. Світова література: Методичні розробки уроків / Шидяєва Л.І. Ірпінь., 63с. Комплексний зошит містить завдання до кожної теми з світової літератури, що вивчається у 7 класі. Запропоновані матеріали допоможуть опанувати програмові твори, розширити літературні знання,спрямувати самостійну роботу учнів. Рекомендовано для вчителів світової літератури.
15.Романенко І.М. Формування духовної культури особистості засобами музичного мистецтва:Матеріали з досвіду роботи/ Романенко І.М. Ірпінь.,47с. У даній роботі висвітлені аспекти формування духовної культури підлітків засобами музичного мистецтва. Наведені зразки методичних розробок нетрадиційних та позакласних заходів у 8 класах. 17.Мальцева І.О. «Загальнолюдські цінності як основа гуманістичного виховання»:Матеріали з досвіду роботи/ Мальцева І.О. Ірпінь., 25 с. Виховні години, загальношкільні та класні заходи для учнів 5 – 11 класів». Розроблені матеріали класних керівників, заступника директора з виховної роботи, які можна використовувати в ЗНЗ та спеціалізованих школах гуманістичного виховання.
18. Мальцева І.О. «Шкільний інтелектуальний клуб «Ерудит»:Матеріали з досвіду роботи/ Мальцева І.О. Ірпінь., 23с. Сценарії ігор суспільно – гуманітарного циклу. У методичних матеріалах розкривається специфіка організації інтелектуального клубу на базі ЗНЗ. Містить в собі нормативну базу інтелектуальної діяльності, організаційні форми роботи, методику проведення ігор.
19. Гусевик Н.В. «Інноваційні методи навчання іноземної мови у школі»:Матеріали з досвіду роботи/ Гусевик Н.В. Ірпінь., 21с Методичні рекомендації щодо вдосконалення знань з англійської мови, умінь і навичок учнів школи. Рекомендовано для учителів англійської мови.
20. Гриб О.П. «Уроки для стійкого розвитку»:Матеріали з досвіду роботи/ Гриб О.П. Ірпінь., 15с . У методичних рекомендаціях розроблений комплекс уроків стійкого розвитку для учнів початкової школи. Матеріали рекомендовано для учителів початкових класів ЗНЗ.
21. Рагімова Н.М. «Формування навичок здорового способу життя» :Матеріали з досвіду роботи/ Рагімова Н.М. Ірпінь., 21с. У матеріалах досвіду висвітлено нестандартні підходи до організації навчально – виховного процесу з «Основ здоров’я”, які спрямовані на формування навичок здорового способу життя.
22. Куриленко В.І. «Мій рідний край, моя маленька Батьківщина»:Матеріали з досвіду роботи/ Куриленко В.І. Ірпінь., 21с. Матеріали збірника знайомлять із особливостями вивчення географії рідного краю, виховання патріотичного духу та становлення екологічної свідомості учнів. Рекомендовано учителям географії та класним керівникам ЗНЗ.
23. Царенок О.М. «Театралізація на уроках та у виховній роботі»:Матеріали з досвіду роботи/ Царенок О.М. Ірпінь., 21с. Уроки та сценарії виховних заходів містять значну кількість різноманітних завдань, сценок, які можуть бути застосовані під час занять, так і в позаурочних заходах.
24. Клименко П.О. «Інтерактивні методи навчання на уроках фізики»:Матеріали з досвіду роботи/ Царенок О.М. Ірпінь., 21с. Рекомендовано учителям фізики загальноосвітніх навчальних закладів. 25. Шидяєва Л.І. «Використання інформаційно комунікативних технологій при вивченні світової літератури»: Матеріали з досвіду роботи/ Шидяєвої Л.І. Ірпінь., 21с. У методичних матеріалах розглядається найбільш ефективні прийоми і методи використання інформаційно комунікативних технологій як у навчальному процесі, так і в позаурочний час. Подано розробки уроків, які поєднують інноваційні технології викладання літератури з дидактичним матеріалом. Стане у пригоді як молодим, так і досвідченим учителям – словесникам. Класним керівникам.
26.Мальована О.П. «Розвиток читацьких навиків молодих школярів в умовах особистісно-орієнтованого начання»:Матеріали з досвіду роботи/ Мальована О.П. Ірпінь., 21с. В методичних матеріалах подані прийоми і методи ефективного процесу навчання в початкових класах на уроках літературного читання та виховних заходах. Пропонуються до розгляду розробки уроків, таблиці. Схеми, пам’ятки, які використовуються на уроках. Матеріал цікавий. Як для молодих спеціалістів так і для досвідчених учителів.
27. Вакульчук М.С. «Діалогічне мовлення на уроках німецької мови» :Матеріали з досвіду роботи/ Вакульчук М.С. Ірпінь., 21с. Рекомендовано для вчителів німецької мови.
Кiлькiсть переглядiв: 469

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.